» Культура » В Уличному організували флешмоб на честь Тараса Шевченка

В Уличному організували флешмоб на честь Тараса Шевченка

Автор: admin2 от 10-03-2017, 14:54
 (голосів: 1)

В Уличному організували флешмоб на честь Тараса ШевченкаКожна нація, кожен народ має імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Для нас, українців, це - Тарас Шевченко.

9 березня, в день народження великого Кобзаря, за ініціативою бібліотекаря сільської бібліотеки Наталії Хоньків та художнього керівника народного дому Олега Костецького біля пам’ятника Тарасові Шевченку в с.Уличне відбувся флешмоб «Нас єднає Шевченкове слово».

Натхненно і гордо декламували уличненські школярі та вчителі, працівники культури та сільської ради поезію великого Прометея української нації.

о.Петро Сливка наголосив на потребі щоденно читати «Слово Боже» та «Слово Кобзаря».

На завершення організатори подякували всім, хто знайшов час, щоб вклонитися Кобзареві і висловили сподівання ,що читання Шевченкової поезії біля пам’ятника стане новою, доброю традицією в селі.

В Уличному організували флешмоб на честь Тараса Шевченка

В Уличному організували флешмоб на честь Тараса Шевченка

В Уличному організували флешмоб на честь Тараса Шевченка

В Уличному організували флешмоб на честь Тараса Шевченка

В Уличному організували флешмоб на честь Тараса Шевченка

В Уличному організували флешмоб на честь Тараса Шевченка


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua