Нещодавно в Смільнянській СЗШ І-ІІ ст.. пройшов турнір з шашок присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні. Директор школи Надія Гучок на початку змагань побажала спортсменам чесної гри та успішних шашкових комбінацій. Учасниками турніру були всі класи школи. В запеклій боротьбі були визначені призери та чемпіони школи. Перше місце серед учнів початкових класів зайняв учень 4 класу Степан Бараняк, а серед старших класів – учениця 9 класу Ірина Яворська. Директор нагородила чемпіонів школи почесними грамотами, а призерів – сувенірами. Але головним в цьому турнірі є те, що всі учасники змагань залишилися добрими друзями. Проведення турніру з шашок стане традиційним для Смільнянської школи.













