» Освіта » У Смільнянській школі відбувся шашковий турнір

У Смільнянській школі відбувся шашковий турнір

Автор: admin2 от 15-05-2018, 09:22
 (голосів: 0)

У Смільнянській школі відбувся шашковий турнірНещодавно в Смільнянській СЗШ І-ІІ ст.. пройшов турнір з шашок присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні. Директор школи Надія Гучок на початку змагань побажала спортсменам чесної гри та успішних шашкових комбінацій. Учасниками турніру були всі класи школи. В запеклій боротьбі були визначені призери та чемпіони школи. Перше місце серед учнів початкових класів зайняв учень 4 класу Степан Бараняк, а серед старших класів – учениця 9 класу Ірина Яворська. Директор нагородила чемпіонів школи почесними грамотами, а призерів – сувенірами. Але головним в цьому турнірі є те, що всі учасники змагань залишилися добрими друзями. Проведення турніру з шашок стане традиційним для Смільнянської школи.

 

У Смільнянській школі відбувся шашковий турнір

У Смільнянській школі відбувся шашковий турнір


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua