» Культура » Вечір-реквієм у народному домі Снятинки

Вечір-реквієм у народному домі Снятинки

Автор: admin2 от 27-11-2017, 10:15
 (голосів: 0)

Вечір-реквієм у народному домі СнятинкиПрошу, у серці запаліть

Скорботи полум’я священне

Та крізь століття пронесіть

Сльозу безвинно убієнних!

Такими словами розпочався 24.11.2017 року в бібліотеці с.Снятинка вечір-реквієм «Чорна сповідь моєї Вітчизни» з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору, який організували і провели бібліотекар Любов Турик та директор народного дому Віра Копач.

Любов Турик зазначила, що пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором, однією з них був Голодомор 1932-1933 рр.

Жорстокий Сталінський режим штучно довів, до того, що у мирний період на найродючіших землях голодна смерть забрала близько 12 мільйонів людей. Завданням комуністичної системи було зламати людину, цвіт української нації.

Копач Віра розповіла про фізичне вимирання мільйонів розтерзаних насильством і голодом людей, тяжку духовну руїну українського народу.

Діти запалили свічки Пам’яті, хвилиною мовчання вшанували пам'ять невинно убієнних.

І нехай світло цих свічок буде даниною тим, хто навічно пішов від нас.

Активну участь у проведенні вечора-реквієм взяли Зеня Грабовська, Дмитро Грабовський, Яна Канарська, Юля Кемпа, Ірина Климишин, Ірина Брильовська.

Для огляду була оформлена книжкова виставка: «Хресна дорога України», «Великий голод вічний гріх».

Вечір-реквієм у народному домі Снятинки

Вечір-реквієм у народному домі Снятинки

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua