«Запалимо свічки, помолимось в скорботі
За тих невинних жертв Голодомору днів
Шануймо рідний край і хліб, що кров’ю-потом
Вирощує народ, щоб кожен ситно жив»
Таким словами розпочався 24 листопада в народному домі села Снятинка вечір-реквієм «Великий голод – вічний гріх» з нагоди дня пам’яті Жертв Голодомору, який організували і провели бібліотекар Любов Турик та директор Народного дому Віра Копач.
Любов Турик зазначила, що жорстокий сталінський режим штучно довів до того, що у мирний період на найродючіших землях голодна смерть забрала близько 12-ти мільйонів людей. Комуністична система знищила цвіт української нації.
Віра Копач зазначила, що пам'ять про національні трагедії, темні часи та лихоліття єднає нас, гуртує, робить сильнішими і мудрішими.
Діти запалили свічки Пам’яті, хвилиною мовчання вшанували пам'ять невинно убієнних. І нехай світло цих свічок буде даниною тим, хто навічно пішов від нас.
Для огляду була оформлена книжкова виставка «Великий голод – вічний гріх».













