“Рідний край, де ми живем, Верхніми Гаями звем”. Під такою назвою в бібліотеці-філії с.Гаї Верхні відбулася краєзнавча вікторина. Метою цього заходу було залучити дітей до ще більш глибокого вивчення історії рідного села, виховувати гордість за той край, де народились і живуть, навчити юних користувачів працювати з краєзнавчою літературою в бібліотеці.
Учні 3-5 класів відповідали на запитання, які підготувала бібліотекар Світлана Стасик. Найбільш активними були Артем Ватаг, Вадим Янишин, Марта Мещатин, Соломія Луців, Артем Стецко, Ірина Луців. Тих користувачів, які дали найбільшу кількість правильних відповідей, бібліотекар нагородила невеличкими призами.













