20 березня у Верхньогаївській школі відбувся День дитячого читання, який підготувала і провела бібліотекар бібліотеки-філії Світлана Стасик. У заході взяли участь учні 1-6 класів. Спільно з бібліотекарем діти прочитали і обговорили дитячі твори «Видавництва Старого Лева». Продовжилося свято літературними іграми «Все бачу», «Спіймав-відповів», «Лови риму».
Найбільш активними були Олександр Янишин, Руслан Скоропад, Христина Тунська, Анастасія Скоропад, Вероніка Дорош, Роман Мигович, Святослав Василенко. Девізом проведення Дня читання у верхньогаївських школярів стали слова «Хто багато читає, той багато знає».













