«Колядка повинна вивести нас на вулиці, привести нас до сусіда, до ближнього, аби ділитися різдвяною радістю з ближніми. І це є один зі способів, як будувати єдність, спільноту і як будувати нашу Україну».
Таку думку висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у різдвяному інтерв’ю для радіо «Марія».
Саме тому в неділю, 14 січня, в день святителя Василя Великого та Старий Новий рік чисельна громада с. Уличного зібралася в Народному домі,щоб колядувати, посівати і щедрувати, щоб зігріти усі серця радістю та любов’ю! Веселі піснеспіви лунали з усіх куточків та вулиць нашого села.
Участь у святі взяли гурт посівальників сільської бібліотеки у складі Івана Кличка, Анжеліки Галик, Софії Шлабан, вертепи вулиць Прикарпатської, Центральної та вертеп вівтарників храму св. Параскеви, хор хлопчиків «Кредо» під керівництвом Лесі Кіндракевич.
Молоді виконавці Олена Савчин, Єлизавета Кушнір, Христина Терлецька звеселили серця присутніх гарними колядками, наповнили веселим настроєм та очікуванням чуда. На цьому незабутньому святі ми вкотре мали можливість переконатись, який талановитий та духовно багатий наш український народ.
Існує повір’я, що той хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Отож збережімо наш скарб – наші народні звичаї та обряди, нашу щиру українську коляду, колядуючи спільно не тільки на таких святах, а й у кожній оселі.
Сільський голова Святослав Стефанків у своєму виступі подякував всім учасникам свята і зазначив, що Коляда- це світло народження Христа. Він народжується щороку, щоб подарувати людським душам радість буття,щоб нагадати нам, що ми українці-одна родина поєднана священними знаннями та звичаями.













