Урочистості розпочалися біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де о.Петро Сливка відправив Панахиду за упокій душі поета.
Святкові заходи продовжилися в народному домі. З літературно-мистецькою композицією «Наш Шевченко» виступили учні школи під керівництвом Лесі Савостейко та Олени Братковської. Пісні на слова Тараса Шевченка виконали хор хлопчиків (кер. Леся Кіндракевич) та хор «Підкарпаття» (кер. Мирон Якубів).
На завершення сільський голова Святослав Стефанків сказав, що Шевченкове слово пробуджує в нас любов до своєї Вітчизни, кличе сильних на подвиги, вселяє в слабких надію і віру. Сільський голова подякував всім присутнім за участь в урочистих заходах.













