У переповненій церкві Преображення Господнього села Рихтичі відбулися різдвяні святкування спільної коляди “Боже, Україну збережи”, де колядники колядували, щедрували і зігрівали серця усім присутнім радістю та любов'ю.
По запрошенню церковного братства с. Рихтич у святкуванні взяв участь церковний хор церкви Святих апостолів Петра і Павла с. Снятинка, а також працівники культури села. Церковний хор під керівництвом керівника хору Надії Лепак виконав колядки “Христос ся рождає”, “В місті Вифлеємі”, “Нова радість стала”. На завершення бібліотекар Любов Турик та директор народного дому Віра Копач віншували, від чого на очах у глядачів були сльози.
Отже потрібно зберегти наш скарб — наші народні звичаї та обряди, нашу щиру українську коляду і колядувати спільно не тільки на таких святкуваннях, а й у кожній оселі. Адже коляда — це світло народження Ісуса Христа. На цьому дійстві ми переконалися, який талановитий і духовно багатий наш український народ.













