5 лютого в селі Почаєвичі відбулося прощання із колядою: «Колядує Франкове Підгір`я». Традиційно на сцені народного дому народження Божого Сина прославляв церковний хор храму Архистратига Михаїла села Почаєвичі молитвою «Отче наш» регент Микола Лях.
У виконанні дитячого ансамблю«Росинка», вокального ансамблю «Ровесник», дуетів прозвучали як старовинні автентичні колядки, так і сучасні Різдв`яні колядки.
Присутні почули колядки написані нацгвардійцем Зиновієм Медюком, коли він повертався з передової у рідний Стрий. Колядки виконали директор народного дому Любов Тунська, а також Марія та Олександр Якимець. Завершився концерт спільною колядою «Бог Предвічний ».
Свято підготували директор Народного дому Любов Тунська та художній керівник Роман Стецула.













