» Культура » В Раневичах вшанували Василя Стуса

В Раневичах вшанували Василя Стуса

Автор: admin1 от 25-01-2018, 12:24
 (голосів: 0)

В Раневичах вшанували Василя Стуса«..Із 47-ми років життя 13 він провів у казематах. То був чоловік, який говорив і писав за будь-яких обставин ясно, як перед Богом, і платив за це життям».

Саме такими словами в бібліотеці-філії села Раневичі розпочалась година поезії «Народ  мене почує», присвячена 80-річчю від дня народження Василя Стуса, яку підготувала і провела бібліотекар Оксана Дмитришин.

Присутні мали змогу ознайомитись з нелегким життєвим і творчим шляхом поета, почути вірші у виконанні Мар’яни Гринюк, Христини Сеї, Марії Дмитришин.

На завершення бібліотекар провела  бібліографічний огляд творів Василя Стуса, які є в бібліотеці-філії.

 

В Раневичах вшанували Василя Стуса

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua