» Культура » Літературна подорож “Нездоланний дух Ірини Сеник”

Літературна подорож “Нездоланний дух Ірини Сеник”

Автор: admin2 от 10-06-2016, 15:26

Літературна подорож “Нездоланний дух Ірини Сеник”“Вона була нашою посестрою і нашою гордістю — головою Бориславського осередку Союзу Українок і однією зі ста жінок, які заслужили звання Героїні Світу. Життєва дорога Ірини Сеник — дорога боротьби, невимовних страждань і великого оптимізму”. Такими словами розпочалась літературна подорож життєвим та творчим шляхом Ірини Сеник присвячена 90-річчю від дня її народження в бібліотеці-філії села Попелі, яку організувала і провела бібліотекар Романна Приставняк.

Учасники дійства мандрували сторінками життя і творчості разом з Наталією Голобутовською, Христиною Файчак, Христиною Пагутяк, Марією Яворською, Юлією Шемлій. Присутні мали змогу ознайомитися з творами поетеси на книжковій виставці “Поетеса нескореного духу”.

На заході були присутні учні та вчителі школи, працівники сільської ради, користувачі бібліотеки. На завершення сільський голова Тарас Біликівський подякував за цікаву і змістовну розповідь про Ірину Сеник - поетесу, члена Пен-клубу, зв'язкову генерала Романа Шухевича, заслуженого майстра народної творчості України, члена всеукраїнської організації “Ліга українських жінок”, члена Української Гельсенської спілки, голови Бориславської міської організації Союзу українок, Героїню Світу Ірину Сеник.

Літературна подорож “Нездоланний дух Ірини Сеник”