«Горить моє серце» – під такою назвою в бібліотеці філії смт. Меденичі в неділю, 25 лютого, працівники бібліотеки організували виставку присвячену творчості видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки Лесі Українки, та провели годину поезії під назвою «Стояла я і слухала весну».
В заході взяли участь учні школи та користувачі бібліотеки. Діти та дорослі читали вірші поетеси, ділилися найяскравішими враженнями від знайомства із її творами
Леся Українка, справжнє ім’я якої Лариса Косач-Квітка, народилася у Новограді-Волинському 25 лютого 1871 року. Її мати, Олена Пчілка, була відомою у той час письменницею, тому й сама дівчинка змалку була поглинена світом літератури та творчості. Вже в п’ять років вона почала самостійно писати п’єси, а у вісім – написала свій перший вірш. Лариса вивчила декілька іноземних мов. Але в десять років у дівчинки почалися серйозні проблеми зі здоров’ям: у неї діагностували туберкульоз кісток.
Леся Українка писала у жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Також працювала в ділянці фольклористики, брала активну участь в українському національному русі. Вона входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.













