На мистецьку годину «Горить моє серце» задля вшанування пам’яті видатної поетеси Лесі Українки в Дрогобицькій районній бібліотеці для дітей зібралися шанувальники її творчості.
В читальному залі відвідувачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Думками Лесі Українки».
Присутні зачитали улюблені твори поетеси та переглянули документальний фільм про її життєвий і творчий шлях.













