“Свою Україну любіть. Любіть її... Во время люте. В останню тяжкую минуту, За неї Господа моліть”. Пророк був свято переконаний у тому, що рано чи пізно “ Встане Україна” і “світ правди засвітить” і закликав усіх любити її” - цими словами в бібліотеці-філії с. Старе Село розпочалася літературна година під назвою: “Віще слово Кобзаря”, присвячена 204-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Бібліотекар Ольга Цюх разом з юними користувачами Старосільської школи і вчителем Людмилою Ортинською декламували вірші Т. Шевченка, співали пісні на слова поета “Думи мої, думи мої”, “Садок вишневий”, “Світе тихий, краю милий”. На завершення заходу Ольга Цюх сказала, що:” Історію нашу на славній сторінці розкриє дитина, що в правді зросла. Єднаймося браття мої українці во ім'я Шевченка, во ім'я Христа” і всі разом заспівали: “Реве та стогне Дніпр широкий” та “Заповіт”.













