30 березня у бібліотеці-філії с. Брониця відбувся майстер-клас «Писанка - сонце в долоні», який організувала і провела бібліотекар Валько Ірина.
Захід розпочався словами О.Довженка: «Писанка – це неповторне багатство. Його треба берегти, як безцінний скарб. Нам слід пишатися ним перед усім світом».
Активні учасники майстер-класу Демків Христина, Білинська Анна, Монастирська Уляна, Грушка Марія, Сабадишин Михайло отримали велике задоволення від процесу створення писанок, якими тепер прикрасять свої великодні кошики.













