» Культура » Юні читачі бібліотеки переглянули фільм "Чорнобиль... Як це було"

Юні читачі бібліотеки переглянули фільм "Чорнобиль... Як це було"

Автор: admin1 от 26-04-2018, 09:28
 (голосів: 0)

Юні читачі бібліотеки переглянули  фільм "Чорнобиль... Як це було"Саме у ніч на 26 квітня 1986 року сталася катастрофа,фатальні наслідки якої відчутно і донині - вибух на Чорнобильській АЕС.

До цієї чорної дати у бібліотеці-філії селі Верхні Гаї оформлено виставку-перегляд "Попіл Чорнобиля стукає в наші серця".

Також юні користувачі бібліотеки переглянули фільм "Чорнобиль... Як це було".

Це незвичайний фільм про Чорнобиль. На відміну від інших, в ньому йдеться не про минуле, а про те, що ж робити із міченою атомом територією. 

 

Юні читачі бібліотеки переглянули  фільм "Чорнобиль... Як це було"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua