Саме у ніч на 26 квітня 1986 року сталася катастрофа,фатальні наслідки якої відчутно і донині - вибух на Чорнобильській АЕС.
До цієї чорної дати у бібліотеці-філії селі Верхні Гаї оформлено виставку-перегляд "Попіл Чорнобиля стукає в наші серця".
Також юні користувачі бібліотеки переглянули фільм "Чорнобиль... Як це було".
Це незвичайний фільм про Чорнобиль. На відміну від інших, в ньому йдеться не про минуле, а про те, що ж робити із міченою атомом територією.













