» Культура » В Лішні вшанували пам'ять жертв Чорнобиля

В Лішні вшанували пам'ять жертв Чорнобиля

Автор: admin2 от 26-04-2018, 11:43
 (голосів: 0)

В Лішні вшанували пам'ять жертв Чорнобиля
"Чорнобиль - біда на багато поколінь ". Під такою назвою пройшла година-реквієм в бібліотеці- філії с.Лішня. Екскурсію у трагічне минуле провели бібліотекарі та працівники Лішяшнського народного дому. Учасники заходу переглянули документальний фільм з кадрами ліквідації катастрофи.

До уваги користувачів також було представлено книжкову виставку "Чорнобиль. Без права на забуття".

 

 

В Лішні вшанували пам'ять жертв Чорнобиля

В Лішні вшанували пам'ять жертв Чорнобиля

В Лішні вшанували пам'ять жертв Чорнобиля

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua