![]()
"Чорнобиль - біда на багато поколінь ". Під такою назвою пройшла година-реквієм в бібліотеці- філії с.Лішня. Екскурсію у трагічне минуле провели бібліотекарі та працівники Лішяшнського народного дому. Учасники заходу переглянули документальний фільм з кадрами ліквідації катастрофи.
До уваги користувачів також було представлено книжкову виставку "Чорнобиль. Без права на забуття".













