» Культура » Вшанування пам'яті Чорнобиля в с.Верхні Гаї

Вшанування пам'яті Чорнобиля в с.Верхні Гаї

Автор: admin2 от 26-04-2018, 09:25
 (голосів: 0)

Вшанування пам'яті Чорнобиля в с.Верхні Гаї
Саме у ніч на 26 квітня 1986 року сталася катастрофа, фатальні наслідки якої відчутно і донині - вибух на Чорнобильській АЕС. До цієї чорної дати у бібліотеці-філії с.Верхні Гаї оформлено виставку-перегляд "Попіл Чорнобиля стукає в наші серця". Також юні користувачі бібліотеки переглянули фільм "Чорнобиль... Як це було".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua