» Культура » В Опарах вшанували жертв війни

В Опарах вшанували жертв війни

Автор: admin1 от 22-06-2018, 10:32
 (голосів: 0)

В Опарах вшанували жертв війниКожного року 22 червня ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. До цієї сумної дати бібліотекар бібліотеки-філії села Опарі Галина Довган провела годину скорботи “Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!”
В цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни, хто прийняв на себе цей страшний удар, про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані, хто кував перемогу в тилу, загинув, але не скорився в концтаборах. Їм присвячена виставка-пам'ять “Загинули, але не померли в серці нашім”. Так ми говоримо своїм дітям, вчимо їх любити і цінити життя і пам'ятати. Участь у масовому заході взяли учні Олеся Зимин, Олена Мисишин, Христина Чушак, Марта Мисишин, Марія Садова, Христина Стецишин, Левко Бойко, Марія Бойко.

В Опарах вшанували жертв війни

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua