Жінка — мати, дружина, сестра. Ці дорогі нам образи життя ми проносимо через усе життя. І як символічно, що саме весною, коли оживає, пробуджується оновлена земля, коли оживає все навколо, приходить це свято. Адже жінка-Мати — сутність життя на землі. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдорожчим. А наша любов до Матері — безмежна та вічна!
З цієї нагоди у бібліотеці-філії с. Ясениця Сільна бібліотекарем Наталею Щепанкевич була представлена виставка-перегляд “Майбутнє в руках матерів”. Користувачі переглядали та обговорювали книги, ділилися спогадами про своїх матерів. Були зачитані вірші про красу материнства, яка оспівувалась художниками,
письменниками та поетами.
На заході прозвучало багато теплих та зворушливих слів про мам.













