В приміщенні бібліотеки-філії с. Михайлевичі було проведено літературно-мистецьку годину: "Діти у поклоні матерям". Молодші школярі читали вірші і молитви про матерів, в яких звучали слова про Матір Божу, Мати Україну і рідну неньку! Також учасники заходу продемонстрували свої творчі здібності, виготовивши власноруч листівки із побажаннями для своїх матусь.
Бібліотекар Оксана Пастух ознайомила користувачі з традиціями і звичаями нашого народу, щоб дітки вміли проносити крізь усе життя шану до матері!













