» Культура » "Гімн Матері"

"Гімн Матері"

Автор: admin1 от 18-05-2017, 11:11
 (голосів: 1)

"Гімн  Матері"Під такою назвою провела літературний вечір до Дня Матері в приміщенні народного дому бібліотекар бібліотеки-філії Ганна Якуц. Оформлена книжкова виставка під назвою “Уклін жінці-Матері”.
“Богиня - Берегиня...Яке поетичне, яке точне і загадкове наймення Берегиня — це та, що береже оселю, оберігає нас від невірного кроку, від непрошеного лиха та напасті, це та, що ніколи не вимагає від нас ніяких жертв, а саме задля нас жертвує всім — навіть життям. Усе на світі, усе прекрасне в світі - від Матері. А тому перші слова до Матері, Божого Сина Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, Матері всіх християн” - такими словами розпочала свято Ганна Якуц. Всі діти підійшли до образу Божої Матері зі свічками в руках і промовили молитву “Богородице Діво”. Всі присутні в залі приєдналися до молитви.
У виконанні Василини Багрій, Марії Кекіс, Марії Дидик, Марії Якуц, Романа Якуц, Василя Дуба та наймолодшої учасниці Божени Багрій звучали пісні та вірші про Маму, а саме: “Ніби вчора, рідна мамо”, “Рушничок”, “Мамочко, як тобі живеться”, “Мамо, мамочко моя”, “ А сорочка мамина” та ін. Активну участь у святі взяли директор народного дому Оксана Янів, та художній керівник народного дому Мар'ян Багрій.
Тож до поки мати жива, поспішайте сказати найніжніші слова.

"Гімн  Матері"

"Гімн  Матері"
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua