Під такою назвою провела літературний вечір до Дня Матері в приміщенні народного дому бібліотекар бібліотеки-філії Ганна Якуц. Оформлена книжкова виставка під назвою “Уклін жінці-Матері”.
“Богиня - Берегиня...Яке поетичне, яке точне і загадкове наймення Берегиня — це та, що береже оселю, оберігає нас від невірного кроку, від непрошеного лиха та напасті, це та, що ніколи не вимагає від нас ніяких жертв, а саме задля нас жертвує всім — навіть життям. Усе на світі, усе прекрасне в світі - від Матері. А тому перші слова до Матері, Божого Сина Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, Матері всіх християн” - такими словами розпочала свято Ганна Якуц. Всі діти підійшли до образу Божої Матері зі свічками в руках і промовили молитву “Богородице Діво”. Всі присутні в залі приєдналися до молитви.
У виконанні Василини Багрій, Марії Кекіс, Марії Дидик, Марії Якуц, Романа Якуц, Василя Дуба та наймолодшої учасниці Божени Багрій звучали пісні та вірші про Маму, а саме: “Ніби вчора, рідна мамо”, “Рушничок”, “Мамочко, як тобі живеться”, “Мамо, мамочко моя”, “ А сорочка мамина” та ін. Активну участь у святі взяли директор народного дому Оксана Янів, та художній керівник народного дому Мар'ян Багрій.
Тож до поки мати жива, поспішайте сказати найніжніші слова.













