20 травня в бібліотеці-філії с. Новошичі відбулась історична година: "Минуле з гірким присмаком", присвячена Дню пам'яті жертв політичних репресій. Розпочала історичну годину бібліотекар Віра Лебіщак : "Хрести... Хрести... Померлих так багато, що не усіх земля і прийняла... За убієнних на весь світ кричати, нам треба пам'ятати все про них.»
Діти щиро перейнялися трагізмом цих подій. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто постраждав під час репресій в радянські часи. Присутні переглянули тематичний фільм, запалили свічки пам'яті. В бібліотеці діє книжкова поличка: "У жорнах репресій".













