» Культура » Історична година "Минуле з гірким присмаком" в Новошичах

Історична година "Минуле з гірким присмаком" в Новошичах

Автор: admin1 от 22-05-2018, 17:40
 (голосів: 0)

Історична година "Минуле з гірким присмаком" в Новошичах20 травня в бібліотеці-філії селі Новошичі відбулась історична година: "Минуле з гірким присмаком". Захід присвячений пам'яті жертв політичних репресій. Розпочала історичну годину бібліотекар Віра Лебіщак такими словами: "Хрести... Хрести... Померлих так багато, що не усіх земля і прийняла... За убієнних на весь світ кричати, нам треба пам'ятати все про них.» Учні щиро перейнялися і усвідомили трагізм цих подій. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто постраждав під час репресій в радянські часи. Присутні переглянули фільм на дану тематику, запалили свічки пам'яті. В бібліотеці діє книжкова поличка: "У жорнах репресій". Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави, на власній землі.

Історична година "Минуле з гірким присмаком" в Новошичах

Історична година "Минуле з гірким присмаком" в Новошичах

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua