» Інформація » Запрошуємо вшанувати Героїв Небесної Сотні

Запрошуємо вшанувати Героїв Небесної Сотні

Автор: admin1 от 18-02-2016, 09:47
 (голосів: 1)

Запрошуємо вшанувати Героїв Небесної СотніВ п’ятницю, 19 лютого о 12.00 год. з нагоди другої річниці трагічних подій на Майдані та пам'яті Героїв Небесної Сотні відбудеться урочисте освячення та підняття Державного прапора України біля перехрестя «Вигода» (при в’їзді в місто Дрогобич зі сторони Львова та Стрия).

А в неділю, 21 лютого о 12.00 год. - відкриття пам’ятника Герою Небесної Сотні Богдану Вайді в с. Летня. Запрошуємо долучитися до цих заходів всіх небайдужих громадян, кому дорога пам'ять про події Революції Гідності.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua