В п’ятницю, 19 лютого о 12.00 год. з нагоди другої річниці трагічних подій на Майдані та пам'яті Героїв Небесної Сотні відбудеться урочисте освячення та підняття Державного прапора України біля перехрестя «Вигода» (при в’їзді в місто Дрогобич зі сторони Львова та Стрия).
А в неділю, 21 лютого о 12.00 год. - відкриття пам’ятника Герою Небесної Сотні Богдану Вайді в с. Летня. Запрошуємо долучитися до цих заходів всіх небайдужих громадян, кому дорога пам'ять про події Революції Гідності.













