До 205 річниці з дня народження Кобзаря бібліотекар с. Ступниця Ольги Москаль разом з директором народного дому Л.Рогач провели літературну годину "Хай палає свічка Кобзаря". Бібліотекар розповіла про цікаві факти з життя поета та ознайомила з книжковою викладкою "Тарас Шевченко -України син" . Блюм Сашко, Блюм Аня, Поточняк Соломія та Поточняк Вероніка декламували вірші Шевченка.













