7 жовтня в районному народному домі відбулася чергова нарада працівників культури району. Керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Осип Марущак привітав бібліотечних працівників з професійним святом, яке відзначалося 30 вересня, проаналізував стан, проблеми та перспективи розвитку сільської культури району, обговорив з керівниками народних домів та завідувачами бібліотек стан готовності закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, дав оцінку культурно-масовим заходам, проведеним у вересні, запросив працівників культури до участі в регіональній благочинній мистецько-патріотичній акції на підтримку української армії в м.Дрогобичі. Було проінформовано керівником про відкриття пам’ятника Т.Шевченку та посвяченні символічної могили загиблим за Україну в с.Ст.Кропивник та проведення урочистостей з нагоди відзначення 100-річчя бою Січових Стрільців на горі Кобила в с.Залокоть. О.Марущак зазначив, що всі культурно-мистецькі заходи повинні мати стриманий патріотично-героїчний характер, підіймати дух нашого народу, вселяти віру в перемогу.
На нараді та методичних секціях йшлося про надання платних послуг та стан надходження коштів від проведення вечорів відпочинку, про роботу любительських об’єднань та клубів за інтересами, впровадження інноваційних форм роботи. Підведено підсумки проведення паспортизації бібліотек району.
У нараді взяти участь і виступили кандидати у народні депутати України Михайло Задорожний, Ігор Курус, Іван Матковський, які запевнили, що готові взяти на себе суспільний обов’язок щодо підтримки культури на селі.













