» Культура » Нарада працівників культури

Нарада працівників культури

Автор: admin2 от 3-09-2014, 11:30
 (голосів: 0)

2 вересня в районному народному домі відбулася чергова нарада працівників культури району. Керівник відділу культури й туризму Осип Марущак у своєму виступі проаналізував стан культури району, дав оцінку культурно-масовим заходам, проведеним у липні та серпні, наголосив на основних проблемах в галузі культури й шляхи їх розв’язання. Осип Остапович зазначив, що всі культурно-мистецькі заходи в складний для України час повинні мати стриманий патріотично-героїчний характер, піднімати дух нашого народу, віру в перемогу. Наголосив, що історичні події зими 2013-1014 рр., героїчну боротьбу бійців у зоні АТО на сході України маємо зберегти в пам’яті, в експонатах, речових, документальних і нематеріальних свідченнях, створюючи культурно-інформаційні кімнати, кутки в закладах культури.

На нараді йшлося про вшанування пам’яті жертв Першої світової війни, упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, кладовищ і місць поховань загиблих, про підготовку до святкування 100-річчя бою Січових Стрільців на горі Кобила в с. Залокоть та 100-річчя з дня народження сотника УПА Миколи Фриза. Керівник відділу культури й туризму закликав працівників засобами культури посилити військово-патріотичне виховання молоді.

На нараді також обговорили питання проведення фестивалю духовного співу, підготовки закладів культури до осінньо-зимового періоду.

Працівники народних домів та працівники бібліотек району продовжили нараду в методичних секціях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua