Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зустрівся з працівниками культури.
Під час зустрічі очільник району наголосив, що одне з основних завдань працівників сільських народних домів та бібліотек — організувати роботу установ культури так, щоб щонеділі в кожному населеному пункті мешканці села могли змістовно відпочити та отримати насолоду від культурно-мистецьких заходів.
Голова райдержадміністрації також подякував відділу культури та всім працівникам галузі за збір матеріалів до першого випуску культурного альманаху “Літопис Дрогобиччини”, виданого з ініціативи заступника голови РДА Володимира Ханаса.
Під час наради йшлося також про проведення робіт з благоустрою та озеленення, про сприяння виборчим комісіям в реалізації їхніх повноважень.













