2 квітня в селі Уріж відбулося свято дитячої книги, яке розпочалось з розгадування загадок про книгу та мандрівкою у книжкове королівство цікавих історій та пригод. Діти подорожували сторінками книг, знайомлячись з новими героями та цікавими пригодами, які зустрічалися на їхньому шляху: принци і принцеси, Баба Яга і королева, котик і півник та багато інших персонажів. Свято закінчилося порадою королеви книг: «Ми прощаємось із вами, ви частіш до нас ходіть просим чистими руками, наші книжки ви беріть. Сторінок не загинайте, олівців не закладайте. Наша книжечка дитяча - вірна подруга дітей, сторінки її чекають нових читачів - гостей.»
Книжковим королівством мандрували бібліотекар Катерина Павлів та діти школи: Андріана Котович, Аня Садлівська, Вікторія Наменанік, Максим Тимик і Софія Тимик, Назарій Андруневич.














