17 березня в бібліотеці-філії с. Уріж було проведено голосне читання за книгами Тараса Шевченка, Івана Франка та Лесі Українки, яке організувала й провела бібліотекар Катерина Павлів. Учні 6-7 класів Віталія Рибайляк та Марія Федорець прочитали «Давню казку» Лесі Українки. Учні молодших класів читали «Лиса Микиту» Івана Франка. Після прочитаного бібліотекар провела обговорення казок з дітьми. Після цього учень 3-го класу Василь Гаврилик продекламував свій улюблений вірш «Розрита могила» Тараса Шевченка.
Участь у заході взяли Аня Садлівська, Христина Вдовин, Ірина Усенко, Назарій Чапля, Василь Гаврилів, Олена Ніколаєва, Наталя Ніколаєва, Орест Костецький.













