Найпрекрасніше слово на землі – мама. Це перше слово, яке вимовляє людина. Свято матері схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей. Воно пробилося до нас із забуття, переживши нещадні заборони, й повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя шану до матері. А слово це для кожного українця символізує священну трійцю – рідну матір, матір-Україну та Матір-Богиню.
У цей день усі діти вітають своїх матусь. Не оминули цієї дати в календарі й у бібліотеці-філії с. Залужани. Тут у неділю відбулося святкування Дня Матері, яке підготував завідувач бібліотеки Роман Гайдук. Діти із захопленням декламували вірші та співали пісні для свої матусь і бабусь. Віршами та піснями діти висловили подяку своїм матерям за недоспані ночі, за колискові пісні, за любов, тепло та ласку. У кінці заходу діти привітали своїх найрідніших квітками.













