Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Веселка» Народного дому с.Нагуєвичі (керівник Марія Курп’як) взяв участь в обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів «Свитязівські притупи» в м. Сокалі.
Ансамбль представив на фестиваль-конкурс дві хореографічні постановки «Нагуєвська коломийка» та «Галичаночки»,за які отримав найвищі бали і здобув перше місце у віковій категорії 10-12 років.
Відділ культури і туризму райдержадміністрації висловлює вдячність керівнику ансамблю за творчу працю працю , а районному депутату Михайлу Чаплі та батькам - за допомогу у перевезенні колективу.













