В Народному домі села Нагуєвичі відбувся перший ювілейний звітний концерт хореографічного ансамблю «Веселка» з нагоди п’ятої річниці від його створення. Ведучою свята була художній керівник народного дому Світлана Гром, також звучали пісні у виконанні Оленки Щепанської та Миколи Юхименка. Свій святковий виступ колектив розпочав із «короля танців» – вальсу, де учасники старшої групи показали свою майстерність. Після цього виступили учасники підготовчої групи з танцем «Веселі каченята». Їхня безпосередність і вміння рухатися під музику дуже потішили батьків і гостей концерту.
За час свого існування і завдяки наполегливій праці керівника, Марії Курп’як, колектив став активним учасником сільських та районних масових заходів, а також районних та обласних оглядів-конкурсів, де неодноразово отримував призові місця. У 2012 році своє мистецтво колектив представив на Міжнародному фестивалі «Сонячна Болгарія» в місті Балчик, і здобув друге місце. В основному колектив виконує українські народні танці
Своїм успіхом колектив завдячує батькам, бо вони підтримують колектив і духовно, і матеріально, а також депутату районної ради Михайлові Чаплі, який неодноразово був спонсором у поїздках ансамблю. Керівник колективу також постійно відчуває товариську допомогу колег по праці – директора Народного дому Миколи Лазоровича, художнього керівника Світлани Гром та завідуючої бібліотекою-філією Анни Ганич.













