» Культура » Свято казки в Болехівцях

Свято казки в Болехівцях

Автор: admin1 от 3-08-2015, 09:35
 (голосів: 0)

Свято казки в Болехівцях"Наче мами ласка українська казка зігріває серце, душу веселить…". Такими поетичними словами розпочиналось Свято казки в Народному домі Болехівців, яке підготували й провели бібліотекар бібліотеки-філії села Болехівці Марія Зачка та бібліотекар бібліотеки-філії села Нове Село Оксана Радецька.

Про довгий шлях виникнення і становлення казки розповіла Марія Зачка.  У мандрівку  казками вели присутніх дід казкар /Борис Шамрай/ та бабуся казкарка /Оксана Радецька/. Свято казки в БолехівцяхНа святі було показано інсценізацію казок «Доброта і щирість», «Лисичка і журавель», «Липка і зажерлива баба», «В чужому пір’ї», де брали участь Андрій Боцко, Максим Крупа, Артем Боднар, Катя Ортинська, Вікторія Костів, Катя Гавдяк, Олег Лобський, Вікторія Галишин, Андрій Коханий, Марія Грущак, Марта Федчишин, Саша Комаричин, Михайло Микуляк.

Справжнє захоплення у глядачів викликала Софія Ясеницька, яка майстерно виконувала «Ходить гарбуз по городу» під музичним супроводом Ольги Гац.

Під час свята проведено конкурс «Відгадай, з якої ми казки», переможці якого отримали призи.

Після завершення свята сільський голова Дарія Ясеницька подякувала всім за чудове Свято казки, а гарячі оплески глядачів були найкращим подарунком для юних артистів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua