Міжнародний день людей похилого віку працівники Народного дому та бібліотеки-філії Підбужа разом з учнями місцевої школи відвідали пацієнтів геріатричного будинку- інтернату, який розташований на території селища. Люди проживають у добрих умовах, але їм дуже потрібна ласка, любов і турбота ближніх.
У своєму виступі учасники намагалися передати хоч невеличку частинку своєї поваги й шани до цих людей. Гучні оплески під час концерту, щирі сльози на очах присутніх і їхні слова вдячності були для організаторів та учасників заходу найбільшою радістю й нагородою.













