» Інформація » В день Святого Миколая керівники району відвідали геріатричний пансіонат в Підбужі

Автор: admin1 от 20-12-2016, 14:40

В день Святого Миколая керівники району відвідали геріатричний пансіонат в ПідбужіВчора, 19 грудня, в день свята Миколая, Підбузький геріатричний пансіонат відвідали голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора. Вони привітали з святом людей старшого віку, які тут проживають та подарували їм солодкі дарунки та хвилини радості.

Як і кожного року митці районного народного дому привезли мешканцям пансіонату колядки, віншування та святковий настрій. Зі словами подяки за подароване свято виступила директор геріатричного пансіонату Віра Баброцяк.

Слід сказати, що сьогодні Підбузький геріатричний пансіонат є одним з найкращих закладів такого типу не лише на Львівщині, але й в Україні. Чисті з любов'ю облаштовані приміщення, турбота про людей, які волею долі на схилі літ тут оселилися, характеризують пансіонат сьогодні.