«Крихта хліба – багато це чи мало?» - під такою назвою відбулась бесіда до Дня пам'яті жертв Голодомору в бібліотеці-філії с. Смільна з учнями початкових класів. Захід організували і провели бібліотекар бібліотеки-філії Ольга Пігур та бібліотекар с. Бистриця Гірська Надія Піряник.
Дітям розповіли про книжки на виставці, присвячені Дню пам’яті жертв Голодоморів. Прочитали художні твори на тему Голодомору: вірш «Біла молитва братика» та оповідання «Катеринка.Катерина», яке дуже зворушило маленьких користувачів.













