» Культура » Для маленьких читачів у Смільній провели бесіду "Крихта хліба - багато це, чи мало?"

Для маленьких читачів у Смільній провели бесіду "Крихта хліба - багато це, чи мало?"

Автор: admin2 от 24-11-2017, 13:03
 (голосів: 0)

Для маленьких читачів у Смільній провели бесіду "Крихта хліба - багато це, чи мало?"«Крихта хліба – багато це чи мало?» - під такою назвою відбулась бесіда до Дня пам'яті жертв Голодомору в бібліотеці-філії с. Смільна з учнями початкових класів. Захід організували і провели бібліотекар бібліотеки-філії Ольга Пігур та бібліотекар с. Бистриця Гірська Надія Піряник.

Дітям розповіли про книжки на виставці, присвячені Дню пам’яті жертв Голодоморів. Прочитали художні твори на тему Голодомору: вірш «Біла молитва братика» та оповідання «Катеринка.Катерина», яке дуже зворушило маленьких користувачів.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua