Для увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, в бібліотеці-філії смт. Меденичі 19 лютого було проведено годину–реквієм «Горить свіча і пам`яті сльоза».
У бібліотеці виготовлений стенд «А сотню вже зустріли небеса», на якому розміщені відомості про героїв Небесної Сотні. А розгорнута книжкова виставка «Пам`ятайте про це, пам’ятайте!» розповідає користувачам бібліотеки про патріотів України, які полягли під час Революції Гідності та в боротьбі з російським агресором на сході нашої Вітчизни.
На заході були присутні активні користувачі бібліотеки, учні школи, завідувач бібліотеки Меденицької СЗШ В.В.Козар, працівники бібліотек.













