Наприкінці минулого тижня в Народному домі с.Снятинка відбувся вечір-реквієм «Ми пам’ятаємо їхні імена» з нагоди пам’яті Героїв Небесної Сотні, який організували і провели директор Народного дому Віра Копач та бібліотекар бібліотеки-філії Любов Турик.
До участі в ньому були запрошені учасники Революції гідності та воїни АТО, батьки, місцева влада.
В Народному домі зібралося багато небайдужих людей. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих на Майдані та Сході України.
На вечорі пам’яті активну участь у проведенні заходу взяли школярі Копач В., Антоник Н., Грабовська З., Грабовський Д., Климишин І., Зубрицька Л. Вони декламували вірші про Небесну Сотню. Слухачі не могли втримати сліз від виконання пісень «Пливе кача по Тисені», «Небесну Сотню Господи прийми», «Небесна сотня білих журавлів».
Директор Снятинського НВК І-ІІ ст. Микола Турик розповів про патріотів України, які полягли під час Революції Гідності та в боротьбі з російським агресором на сході нашої Вітчизни. Ціною свого життя Герої Небесної сотні довели, що наш український народ не скорений, та його дух незламний. Завдяки героям Небесної Сотні та героям, що полягли на Сході, ми не втратили державність. Їх жертва не має бути марною.
Голова Снятинської сільської ради Михайло Щудла наголосив на те, що у ці дні ми всі у жалобі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героям Небесної Сотні, перед матерями і батьками, які втратили мужніх синів і дочок, справжніх патріотів України. Три роки тому українська нація об’єдналася і продемонструвала усьому світові своє нестримне бачення жити у вільній країні. Насамкінець він висловив щиру подяку та вручив Почесні грамоти учасникам та воїнам АТО – Лепаку В.Ю., Зубрицькому В.Р., Левицькому М.В., Грех Р.В., Пінчук А.В., Танчук І.І., Рунець Г.І., Янів М.Т.
Також був виготовлений стенд «А Сотню вже зустріли небеса», на якому розміщені відомості про Героїв Небесної сотні та розгорнута книжкова виставка «Пам’ятайте про це, пам’ятайте!» про патріотів України, які полягли під час Революції Гідності та в боротьбі з російським агресором на Сході нашої Вітчизни.













