У бібліотеці зібралося багато небайдужих людей. Почуття скорботи, але й гордості за Україну переповнювали кожного. Вкотре згадуючи події на Майдані, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні. В проведенні заходу взяли участь учні 8-Б класу Меденицької СЗШ .
В бібліотеці виготовлений стенд «А сотню вже зустріли небеса», на якому розміщені відомості про Героїв Небесної сотні. А розгорнута книжкова виставка «Пам’ятайте про це, пам’ятайте!» розповідає користувачам бібліотеки про патріотів України, які полягли під час Революції Гідності та в боротьбі з російським агресором на Сході нашої Вітчизни.
На бібліотечному заході були присутні селищний голова Володимир Шулак, секретар селищної ради Люба Мороз, методист Дрогобицької РЦБС Іванна Хамандяк, працівники ДРБ для дітей, учні школи та користувачі бібліотеки.













