20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні — на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбуття України. Майже в кожному населеному пункті району проходили відповідні заходи. В народному домі с.Далява відбулася година пам'яті “Небесна Сотня — пам'ятаємо!”. Підготували і провели дійство директор народного дому Марія Стрілецька та бібліотекар бібліотеки-філії Іванна Гнатків, яке розпочалося хвилиною мовчання за невинно убієнними новітніми героями України. Присутні переглянули два відеоролики про події на Майдані під час Революції гідності.
Героям слава! Україні слава! - над краєм лине, аж мороз іде!
Небесну Сотню Київ проводжає...
Жодного присутнього на заході не залишили байдужими поетичні слова, пісні та інсценізація вірша “Про вбитого в Крутах та вірменина Сергія” у виконанні Андрія Козара, Тараса Подоляка, Олі Стрілецької, Павла Козара, Христини Шульган, Христини Бігуняк, Тетяни Яримович.
На заході був присутній депутат обласної ради Михайло Задорожний, який подякував за проведений захід і закликав пам'ятати всіх, хто віддав своє життя за незалежність України, за наше з вами європейське майбутнє.













