» Культура » Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття

Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття

Автор: admin1 от 21-03-2016, 12:13

Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століттяПід такою назвою 20 березня в народному домі с. Новошичі відбувся літературний вечір вшанування пам'яті Тараса Шевченка, геніального сина України, великого Кобзаря, національного пророка. Вечір розпочався з благословення отця Василя.
У виконанні вокальної жіночої групи прозвучала пісня “Реве та стогне Дніпр широкий”.
Активну участь у святі взяли учні Новошицької початкової школи. З їх уст прозвучали вірші поета, пісні на слова Тараса під музичний супровід Степана Білецького. Окрасою свята були виступи Анатолія Ухіна, який заспівав пісню “Взяв би я бандуру” під свій акомпонемент на баяні та у виконанні студентки педуніверситету Лілії Стефанишин і викладача педуніверситету Лілії Вовк прозвучали пісні “Гори, гори моя свіча”, “По діброві вітер виє”, “Така її доля”.
На заході були присутні жителі громади села, сільський голова Андрій Ікало, районний депутат Ярослав Коколюк, голова районної ради Михайло Сікора, викладач педуніверситету Юрій Вовк, які висловили подяку за проведений цікавий масовий захід, за співпрацю.
Сценарій до літературного вечора написали і провели спільно із завідуючою школи Ніною Бойко, бібліотекарем бібліотеки-філії Вірою Лебіщак, директором народного дому Світланою Броницькою.

Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття