» Освіта » Новошицькі школярі вшанували Шевченка

Новошицькі школярі вшанували Шевченка

Автор: admin2 от 28-03-2017, 08:34
 (голосів: 0)

Новошицькі школярі вшанували ШевченкаСонцю України, пророкові України присвятили 26 березня захід у Новошичах. Свято відбулося у Народному домі. Відкрила свято завідувач школи Ніна Бойко. Спільну молитву за Україну провів отець Василь Полянко.

З великою любов’ю учні Новошицької СЗШ І ст. читали вірші

Тараса Шевченка, інсценізували твори: «Мені 13 минало», «Тополя», «Зацвіла в долині», співали пісні. Мелодійно прозвучали пісні у виконанні дівчаток «Садок вишневий коло хати», а хлопчиків «Наш отаман Гамалія». Ізюминкою свята була композиція «Дивна квітка».

У святі взяли участь вольна група дівчат Народного дому із піснею «По діброві вітер виє» та Лілія Стефанишин із піснями «Думи мої» та «Все буде добре».

Традиційно всі присутні виконали пісні на слова Т.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт» та Гімн України.

На святі були присутні: отець Василь Полянко, голова районної ради Михайло Сікора, районний депутат Ярослав Коколюс, сільський голова Андрій Ікало.

Організаторами свята були вчителі школи та директор Народного дому Світлана Броницька. Сценарій свята підготувала і була ведучою вчитель Віра Шиян. Музичний супровід здійснювали Оксана Ковалів та Степан Білецький.

Новошицькі школярі вшанували Шевченка

Новошицькі школярі вшанували Шевченка

Новошицькі школярі вшанували Шевченка


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua