» Культура » “Всі ми діти твої, Україно”

“Всі ми діти твої, Україно”

Автор: admin1 от 25-05-2016, 12:59
 (голосів: 0)

“Всі ми діти твої, Україно”  Під такою назвою бібліотекар бібліотеки-філії с. Гаї Нижні Оксана Луців провела майстер - клас з уроку малювання з найактивнішими читачами бібліотеки. На початку уроку вона сказала, що: “ На світі є багато чудових країн за далекими морями, за синіми океанами. Але для кожного з нас немає ріднішої за Батьківщину. Україна -це повноводні широкі ріки, глибокі озера, пишні вишневі сади, калинові гаї, колосисті ниви, різнобарвні луки, безмежні поля, солов'їні співи, журавлині клини. Тільки той може осягти своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки і пахощі рідного краю”. Завдання уроку полягало в тому, щоби намалювати велику карту України під Покровом Матінки Божої. Діти уважно прислухалися до порад та настанов Оксани Василівни і по закінченні уроку були задоволені своєю роботою. Адже їхня робота буде приурочена до святкування Дня Матері.
В майстер — класі брали участь: Христина і Марія Луців, Юля Василенко, Христина Гук, Вероніка Мацигін, Тетяна Царинська, Христина Вінсковська, Марія і Ярина Матвіїшин, Настя Луців, Василина Грищук, Тетяна Матвіїшин. Прийшли на урок організатор масових заходів школи Леся Матвіїшин та художній керівник народного дому Любов Василенко.

“Всі ми діти твої, Україно”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua