» Культура » Гурт “Марічка” виступив з концертом у Миколаєві

Гурт “Марічка” виступив з концертом у Миколаєві

Автор: admin2 от 29-06-2016, 15:00

Гурт “Марічка” виступив з концертом у МиколаєвіНасиченими були минулі вихідні для творчих колективів нашого краю. Так, 24 червня народний вокально-музичний гурт «Марічка» Дрогобицького районного Народного дому побував із концертною програмою в Миколаївському районі, де взяв участь у святкуванні Дня Конституції України. Свято відбулося в Палаці культури м.Миколаєва.

Програма виступу була насичена прикарпатськими та бойківськими піснями, що дуже сподобалося глядацькій аудиторії. Ведучий концерту Іван Сех прочитав патріотичну поезію, яка до глибини душі вразила глядачів своєю актуальністю.

Присутні вітали виступ колективу з Дрогобиччини бурхливими оплесками та довго не відпускали наших митців зі сцени.