» Культура » В селах району працював "Мандруючий кінотеатр"

В селах району працював "Мандруючий кінотеатр"

Автор: admin2 от 11-07-2016, 12:17
 (голосів: 0)

В селах району працював "Мандруючий кінотеатр"В неділю, 10 липня в Дрогобицькому районі під егідою департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації пройшла культурно-просвітницька акція «Мандруючий кінотеатр».

Напередодні відзначення 160-ої річниці від дня народження нашого видатного краянина Івана Франка у Народних домах Підбужа, Опаки, Модрич, Лішні, Сторони демонстрували художній фільм Леоніда Осики «Захар Беркут», знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка про подвиг невеличкої карпатської громади, яка вступила в нерівний двобій із завойовниками. Глядачі також переглянули документальний фільм "Великі українці – Іван Франко" (режисер Софія Чемерис).

Культурно-просвітницька акція «Мандруючий кінотеатр» започаткована для активізації роботи Народних домів області, промоції кращих вітчизняних та зарубіжних кінофільмів, залучення до культурно-мистецьких заходів широкого кола мешканців області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua