» Культура » Працівники культури району готуються до Дня Незалежності та 160-річчя І. Франка

Працівники культури району готуються до Дня Незалежності та 160-річчя І. Франка

Автор: admin1 от 2-08-2016, 16:50

Працівники культури району готуються до Дня Незалежності та 160-річчя І. ФранкаУ вівторок, 2 серпня, в приміщенні районного народного дому відбулася нарада-семінар працівників культури району. На ній були підведені підсумки діяльності закладів культури в червні-липні та підготовці й проведенні важливих свят, що будуть проводитись в серпні, а саме відзначення головного свята держави – Дня Незалежності України та традиційного ювілейного літературно-мистецького свята «Я син народа, що вгору йде!», присвяченого 160-ій річниці народження Івана Франка.

Так, зокрема, керівник відділу культури і туризму Надія Козар закликала керівників сільських народних домів привести приміщення НД та навколишні території до належного стану, підготувати афіші з програми святкування.

Працівники культури району готуються до Дня Незалежності та 160-річчя І. ФранкаДиректор районного народного дому Іван Сех інформував присутніх, що відкриття відремонтованого районного народного дому відбудеться 22 серпня, напередодні святкування Дня Незалежності України.

На секції бібліотечних працівників директор районної ЦБС Руслана Панчишак та завідуюча відділом організаційно-методичної роботи Марія Ханас ознайомили присутніх з матеріалами підготовки випуску книги-вишивки, яку готують бібліотекарі району до 160-ї річниці від дня народження  Івана Франка. Презентація цього цікавого проекту відбудеться 25 серпня в приміщенні центральної районної бібліотеки.

Працівники культури району готуються до Дня Незалежності та 160-річчя І. Франка