1 липня в районному народному домі відбулася нарада-семінар працівників культури району. На нараді розглядались питання діяльності закладів культури в літній період.
Так, зокрема, керівник відділу культури і туризму Осип Марущак у своєму виступі перед працівниками культури наголосив на підготовці та проведенні важливих свят, що будуть проводитись в липні-серпні: про відзначення головного свята держави – дня Незалежності України та традиційного літературно-мистецького свята «Я син народа, що вгору йде!», присвяченого 159-м роковинам народження Івана Франка, а також ознайомив працівників культури із масовими заходами, що проводились в районі у червні. Продовження наради проходило по секціях /клубних та бібліотечних працівників/.
На секції клубних працівників методист з хорового жанру Ліля Щур виступила з повідомленнями про те, що у вересні-жовтні буде проводитись свято духовної пісні в с. Грушів Красне, а також районний огляд-конкурс вокальних колективів, присвячений 60-річчю від дня народження відомого композитора Ігоря Білозіра.
Директор районного народного дому Іван Сех поділився враженнями від перебування на обласному семінарі директорів районних народних домів, який проходив в Сокальському районі в червні та двох семінарів, які проводились в Дрогобицькому районному народному домі: методистів з культурно-освітньої роботи районних НД області та міжобласного семінару директорів РНД та керівників відділів культури Волинської області.
На секції бібліотечних працівників директор районної ЦБС Руслана Панчишак та завідуюча відділом організаційно-методичної роботи Марія Ханас ознайомили присутніх з матеріалами обласного ярмарку-конференції «ГІЦ – як майданчик конструктивного діалогу влади, громади, ГО та бібліотек», який проходив 24 червня в місті Львові та обговорили підсумки дебатів «Децентралізація в Україні – виклики для закладів культури».













